Незабутньою творчою знахідкою класичного французького стилю, знайомого багатьом, вважають красиві поєднання кольорів. Як з’ясувалося, основоположники класичних французьких дизайнів, які поділяють таку кредо. Вони вважають, що без вживання схожих між собою квітів з виключенням раптових трансформацій кольору образ справжнього французького стилю, відомого продуманістю, не буде, скоріше за все, вважатися закінченим.
Основними кольорами цього декору можна, звичайно, назвати приглушений сірий, білий, фісташковий і зелений, при всьому тому непогано будуть виглядати і інші м’які тони. Використовуючи приглушені кольори для оформлення стель, стін, шпалер і статі, зіставляючи їх з контрастно декорованого обстановкою, можна додати інтер’єру житла воістину французький флер.
Французький внутрішній інтер’єр підійде для просторих приміщень з хорошим природним освітленням, а стелі в ньому не повинні бути низькими. Дуже до місця стане відреставрована меблі в поєднанні з виразними карнизами з металевими деталями. А ось меблювання краще підібрати легку, з загальноприйнятих порід дерева, при всьому тому можна використовувати і предмети меблів, прикрашені кованими деталями.
Для якісної обробки поверхні меблевих гарнітурів краще взяти матеріал різної структури з візерунковим орнаментом. Звичайно, такий стиль виправдовує себе за всіма показниками.
Художники вважають, що для даного дизайну краще підійдуть такі текстильні доповнення: напівпрозорий шовк, гобелен на стіни, благородний жаккард, атласний оксамит для оббивки меблів, і муслін для постільної білизни. Відмінно буде виглядати в цьому інтер’єрі особливим чином зістарені меблі. Для штучного старіння використовуються зазвичай засоби для імітації патини.
Ніжні малюнки, кілька легковажна обстановка добре виглядатимуть в таких кімнатах. Тут нерідко зустрічаються досить м’які, пастельні поєднання, плавні переходи, сентиментальний стиль, витонченість і легкість – якраз все перераховане – це і є першорядні ознаки гламурного французького стилю. Потрібно відзначити – французький стиль надзвичайно складний в плані виконання. У французів вроджене чуття до краси і насолод. Вони до речі, найбільші гурмани в світі, а не тільки знавці прекрасного. А представникам інших народностей залишається тільки вчитися у нащадків галлів створювати таку ж красу.
Тому треба постаратися, і як можна ретельніше освоїти всі тонкощі французького дизайну. Варто тільки поставити у вітальні річ не з тієї епохи, і вона зіпсує все враження.{:}{:ru}Незабываемой творческой находкой классического французского стиля, знакомого многим, считают красивые сочетания цветов. Как выяснилось, основоположники классических французских дизайнов придерживаются одного кредо. Они полагают, что без употребления схожих между собой цветов с исключением внезапных трансформаций цвета образ истинного французского стиля, известного продуманностью, не будет, скорей всего, считаться законченным.
Основными цветами этого декора можно, конечно, назвать приглушенный серый, белый, фисташковый и зеленый, при всем том неплохо станут смотреться и прочие мягкие тона. Используя приглушенные цвета для оформления потолков, стен, обоев и пола, сопоставляя их с контрастно декорированной обстановкой, можно придать интерьеру жилья поистине французский флер.
Французский внутренний интерьер подойдет для достаточно просторных помещений с хорошим естественным освещением, а потолки в нём не должны быть низкими. Очень к месту станет отреставрированная мебель в соединении с выразительными карнизами с металлическими деталями. А вот меблировку предпочтительней подобрать легкую, из общепринятых пород дерева, при всем том можно использовать и предметы мебели, украшенные коваными деталями.
Для качественной отделки поверхности мебельных гарнитуров лучше взять материал разной структуры с узорным орнаментом. Конечно, такой стиль оправдывает себя по всем показателям.
Художники считают, что для данного дизайна лучше подойдут следующие текстильные дополнения: полупрозрачный шелк, гобелен на стены, благородный жаккард, атласный бархат для обивки мебели, и муслин для постельного белья. Отлично будет выглядеть в этом интерьере особым образом состаренная мебель. Для искусственного состаривания используются обычно средства для имитации патины.
Нежные рисунки, несколько легкомысленная обстановка хорошо будут смотреться в таких комнатах. Тут нередко встречаются достаточно мягкие, пастельные сочетания, плавные переходы, сентиментальный стиль, изящность и легкость – как раз всё перечисленное – это и есть первостепенные признаки гламурного французского стиля. Нужно отметить – французский стиль чрезвычайно сложен в плане выполнения. У французов врождённое чутьё к красоте и наслаждениям. Они кстати, самые большие гурманы в мире, а не только знатоки прекрасного. А представителям других народностей остаётся только учиться у потомков галлов создавать такую же красоту.
Потому надо постараться, и как можно скрупулезнее освоить все тонкости французского дизайна. Стоит только поставить в гостиной вещь не из той эпохи, и она испортит всё впечатление.